Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Як домогосподаркам заробляти в інтернеті без сайту

Як домогосподаркам заробляти в інтернеті без сайту

Багато хто пише, що в інтернеті так багато кулінарних сайтів, що тут новим домогосподаркам не протиснутися.

Але тому й багато цих сайтів, що ніша досі досить простора. І справжніх професійних кулінарних сайтів дуже мало - в основному, це сайти любителів.

При цьому кулінарні рецепти люди шукають в інтернеті приблизно одинаково (а російською мовою в 3.5 рази частіше), як запити, пов'язані з бізнесом:
Скільки разів в інтернеті шукають бізнес українською мовою  Скільки разів в інтернеті шукають бізнес російською мовою

9 мільйонів запитів по бізнесу проти 31 мільйона запитів зі словом "рецепти":
Скільки разів в інтернеті шукають рецепти українською мовоюСкільки разів в інтернеті шукають рецепти російською мовою

Тема кулінарії настільки благодатна, що деякі умільці примудряються заробляти до 1000 доларів в місяць продажем своїх майстер-класів на сформованій біржі рукодільниць: webledi.ru/forum/index.php?board=50.0:

Біржа майстер класів на жіночому форумі

Домогосподарки продають свої рецепти в тому числі і на біржах контенту (на картинці нижче - один з рецептів, пропонований на біржі advego.ru):

Рецепти можна продавати на біржі контенту

Домогосподарки продають в інтернеті не лише рецепти, а й майстер-класи з рукоділля:

Продаж майстер класу з рукоділля

Найголовніше в таких майстер-класах - не стільки текст, скільки фотографії (не дарма їм приділяють таку увагу при продажу), цікава ідея виробу і хороший унікальний опис.

Продавати свої майстер-класи в інтернеті можна не тільки на біржах копірайтингу і на вищезгаданому форумі. Наприклад, в соцмережах розміщують свої оголошення про купівлю майстер-класів:

Майстер класи можна продавати ВКонтакте

Напевно багато власників кулінарних і рукодільних сайтів теж не самі пишуть свої майстер-класи, а замовляють у сторонніх виконавців - тих же домогосподарок, які вміють створювати майстер-класи, але не вміють створювати свої сайти.

Майстер клас

Тобто у домогосподарки є можливість звернутися безпосередньо до власника будь-якого рукодільного сайту - якщо ваші майстер-класи будуть оригінальними і красиво оформленими, навряд чи хто відмовиться їх купити.

Можна пошукати майбутніх покупців ваших робіт через пошуковики. Ось наприклад, за запитом "куплю рецепт" було знайдено кілька пропозицій на жіночих сайтах, наприклад, на цій сторінці - babyblog.ru/community/post/study/1695099:

Покупців рецептів можна знайти на жіночих сайтах

Купують в інтернеті не тільки фото-рецепти, але і відео-рецепти (нижче - оголошення зі сторінки webrecepty.info/kuplju-vashi-recepty/):

В інтернеті купують не тільки фото-рецепти, але і відео-рецепти

Отже, настав час створити спеціалізовану біржу для купівлі-продажу майстер-класів і рецептів. Де майстрині і власники сайтів могли б легко знаходити один одного і і ділитися: одні - рецептами, інші - грошима.

P. S. А якщо домогосподарки навчаться робити свої сайти - їм не потрібно буде нікому продавати свої рецепти - вони самі будуть на них заробляти.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT