Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Скільки, на Вашу думку, реально заробляти в інтернеті за місяць?
Всього відповідей: 647

Статистика

Заробіток на файлообмінниках


Як заробити гроші на файлообмінниках

Майже все в наш час користувалися послугами файлообмінників. Але не кожен знає що можна заробити на них гроші.

Чи реально заробити на файлообмінниках хороші гроші, і якщо так, то з чого почати. Скільки можна заробити, викладаючи свої файли?

Заробіток в інтернеті на файлообмінниках

Суть в тому, що розміщуючи який або файл на файлообміннику, будь то музика, кліп, або книга, по суті, не важливо, ви отримуєте посилання на скачування цього файлу. Рекламуючи, пропонуючи завантажити свій файл, ви даєте це посилання. Користувачі качають ваш файл, а файлообмінник нараховує за це гроші.

Навіщо це потрібно обмінникам? Все просто, швидкість скачування файлу маленька, тому користувачам пропонується купити Vip акаунт, або Преміум аккаунт. Так само, завантажуючи безкоштовно, користувач змушений переглядати рекламу.

Для того, щоб заробити на файлообмінниках грошей потрібно зареєструватися на них, пропонувати цікаві файли, а також знайти сайти для розміщення посилань.

Реєстрація на файлообмінниках

Найкраще зареєструватися на кількох. Найкращі і перевірені часом обмінники:

1. Depositfiles - займає перше місце. Обмінник нараховує гроші за кожні 1000 завантажень, заробіток залежить так само від обсягу файлу. 2 $ за файли 1 - 4Mb, 3 $ за 5 - 9Mb , 5 $ за 10 - 49Mb, за 100 - 249Mb платять 8 $, і за 250 - 2000Mb 10 $. При більшій кількості завантажень, система пропонує більш вигідні тарифи. Мінімум на гаманець можна вивести 10 $.
 
2. Letltbit - обмінник виплачує 5-15 $ за 1000 завантажень, залежно від обсягу файлу і від тарифного плану, який Ви оберете. Мінімальний розмір файлу до завантаження 5Mb, вивести можна мінімум 10 $.

3. Turbobit - за кожні 1000 скачувань платять 3-15 $ залежно від трафіку (обсягу скачувань). 1Mb мінімальний обсяг файлу.

Цікавий файл

Було б чудово якби файл був унікальним, або принаймні його було б важко знайти. Якщо такого не знайдеться, то план такий, заходите на будь-який файловий портал, шукайте і качаєте там парочку останніх опублікованих файлів.

Сайти для розміщення посилань

Щоб файл скачали більше користувачів, доведеться попрацювати і розмістити його посилання на якомога більше ресурсах. Важливо, щоб у сайтів була велика відвідуваність. Якщо у вас є власний сайт з гарною відвідуваністю, використовуйте цю можливість і розмістіть посилання на скачування на ньому. Можна розміщувати посилання на скачування на форумах, а так само на варезних сайтах, для цього доведеться там зареєструватися. Після реєстрації ви зможете розмістити новину і прикріпити свої посилання, бажано прикріплювати посилання на кілька файлообмінників відразу.

Пам'ятайте, основне Ваше завдання не розмістити посилання, а створити у людини, яка прочитала Вашу новину, бажання завантажити файл. Уважно читайте правила варезних сайтів, щоб Вашу новину не видалили.

Скільки заробляють на файлообмінниках

Згідно зі статистикою, кращі заробляють на файлообмінниках 2-3 тисячі доларів на місяць, середній же заробіток коливається на рівні 150-200 $. У середньому за 1000 скачувань нараховують 5-20 $, залежно від обраного файлообмінника.

От і все, ніяких секретів заробітку на файлообмінниках немає, принцип простий, від Вас вимагається тільки хороший файл і грамотна агітація його скачування.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT