Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Скільки, на Вашу думку, реально заробляти в інтернеті за місяць?
Всього відповідей: 647

Статистика

Копірайтинг і рерайтинг

Копірайтинг та рерайтинг - способи заробітку в інтернеті доступні абсолютно кожному
 
Заробити в інтернеті копірайтінгом або рерайтингом досить просто, хоча, щоб заробити дійсно пристойні гроші потрібно багато чому навчитися, як і в будь-якій професії .
Копірайтинг - це написання оригінальних унікальних текстів на різні теми.
 
Рерайтинг - це звичайний переказ чужих текстів своїми словами.
 
Зараз послуги копірайтера і рерайтера користуються величезним попитом, тому є хорошим способом заробітку в інтернеті і цілком реально за допомогою цього дуже добре заробити. Так як щодня в мережі з'являються тисячі нових сайтів, і не кожен власник здатний самостійно наповнювати свій сайт контентом (хтось не вміє висловлювати свої думки на папері, хтось просто не хоче, а у когось немає на це часу), то їм на багато простіше замовити статті на потрібну тематику і заплатити за це гроші.
 
Статті можна писати на замовлення, при цьому самостійно знаходити замовників. У цьому випадку всі 100 % прибутку буде належати Вам. Але найчастіше, копірайтери реєструються на біржах статей, там замовників знайти легше, але певний відсоток з прибутку доведеться віддавати біржі. Та й конкуренція там дуже велика.
 
Копірайт оцінюється дорожче, ніж рерайт, але новачки зазвичай починають заробляти саме рерайтом. Ну, хто з нас у школі не писав переказів тексту своїми словами, і погодьтеся, перекази було писати на порядок легше, ніж твори. Так і тут, якщо Ви зважитеся зануритися в цей спосіб заробітку, то варто почати саме з рерайту, а вже потім плавно перейти на копірайт. А можна займатися і тим, і іншим одночасно.
 

Скільки можна заробити на копірайтингу і рерайтингу?

Тут все, знову ж таки, залежатиме тільки від Вас. Новачки починають з малого - за 1000 знаків просять від 0,7 $. Зате копірайтери зі стажем - виставляють ціни до 30 $ за статтю! Вважається, що при зайнятості 5-6 годин на день, в перший-другий місяць старанної роботи можна вийти на дохід 300-600 на місяць. Надалі заробітки зростають. Ці цифри не вигадані - про це свідчить статистика. На кожній біржі статей є рейтинги копірайтерів, так от заробітки володарів верхніх позицій цих рейтингів часом досягають 1500-2000 на місяць! Це реально - зі статистикою не посперечаєшся.
 
 
Звичайно, в кожному способі заробітку є свої нюанси. І ніхто не зможе Вам гарантувати, що взявшись за цю роботу, Ви досягнете гарних результатів або, принаймні, зробите це швидко. Досвід потрібно напрацьовувати. Хтось заробляє на цьому хороші гроші, а хтось перебивається крихтами.
 
 
У підсумку бачимо, що копірайтинг і рерайтинг досить перспективні і добре оплачувані способи заробітку в інтернеті. Але про халяву тут доведеться забути, бо по суті Вам доведеться навчитися нової професії.
 

Кращі біржі статей

 
 
 Платить за копірайтинг, рерайтинг, переклади, коментарі, нові теми на форумах, наповнення сайтів і багато іншого
 • Партнерська програма - 25%
 • Мінімум на вивід - 5 $
 • Середня ціна за 1000 символів - 1.96 $
 
 • Середня ціна за якісний копірайтинг за 1000 символів  - 5 $
 • Комісія системи - 10 %
 • Вивід заробітку - Webmoney
 • Мінімальна сума для виводу - 1 WMZ (1 долар) + 0.008 WMZ (комісія за плату)
 
3.  Textbroker 
 • Мінімальна ціна за 1000 символів: $ 2;
 • Максимальна ціна за 1000 символів: $ 20;
 • Мінімальна сума виплат: $ 20;
 • Термін виплат: 3 дні;
 • Щодня відвідують: 1000 осіб.

Перевірити текст на унікальніть онлайн безкоштовно:

1) text.ru

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT