Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Заробіток на YouTube

Один з найбільш відвідуваних веб-сайтів в наш дні, це звичайно ж YouTube. Але не багато користувачів знає, що сьогодні існує такий спосіб заробити гроші в Інтернеті як партнерська програма YouTube.

Але для того, щоб стати партнером YouTube, Ваш канал має відповідати таким вимогам:
* Ви повинні створити оригінальне та якісне відео.
* Ви є власником всіх аудіо- та відеоконтенту, який ви завантажуєте.
* Ви регулярно завантажуєте відео (одне відео в тиждень).
* І у всіх ваших відео має бути не менше 1000 переглядів.

Цим вимогам важко відповідати, особливо початківцям, але не хвилюйтеся, щоб почати заробляти на YouTubе слід виконати прості кроки:

1. Найперше що вам потрібно це звичайно ж відеоролик, ви можете зняти його своєю відеокамерою або мобільним телефоном.

2. Друге що вам треба це зареєструватися на YouTube, і завантажити там своє відео. Якщо у вас є сайт то можете внизу відео ставити посилання на нього і заробляти і з контекстної реклами.

3. Далі слід змінити країну свого каналу ютуб на США - тоді майже зразу з'явиться можливість монетизувати своє відео без дотримання вище згаданих умов.

Змінити країну можна таким чином: справа біля кнопки "Завантажити" (вона знаходиться в правому куті зверху) є округла кнопка, натиснути на неї, вибрати "Інформаційна панель" (Dashboard), зліва з'явиться меню, вибрати "Налаштування каналу" (Channel settings) - "Розширені" (Advanced), там і змінюєте країну.

4. Далі підключаєте монетизацію каналу"Налаштування каналу" (Channel settings) функція "монетизація" стане доступною (якщо у Вашого каналу добра репутація і не було грубих порушень авторських прав), Вам залишилося лише її активувати.


Тепер, питання яке цікавить усіх в першу чергу - "Скільки ж платить youtube?" Тут важко однозначно відповісти, так як це залежить від багатьох факторів, від тематики Ваших відео, від кількості переглядів відео і т.д.

За що платить YouTube?

YouTube платить вам 68 % відсотків або більше від доходу з реклами, що розташована на ваших відео.

допустимо на 1,000 переглядів, 10 осіб кликали на рекламі вартістю 0.6 $ це 6 $ YouTube забирає собі 50 % а решту віддає вам це 3 $
і якщо підрахувати то
1,000 переглядів = $ 3
10.000 переглядів = $ 33
100.000 переглядів = $ 330
1.000.000 переглядів = $ 3300
але це в теорією, не кожен клік коштує 0.6 $ , є і по 0.05 $ і по 1 $ тому визначити точно скільки ви заробіть неможливо.

Якщо у Вас є вже хороший відео канал на YouTube і ви хочете отримувати більше 70% від реклами поспішіть зареєструватися в партнерській програмі WSP, яка дуже добре платить за перегляди вашого відео, до того ж в Webmoney! Навіть якщо у вас вже є преміум аккаунт від YouTube його можна підключити до партнерської програми WSP, що дасть вам масу переваг!

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT