Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Скільки, на Вашу думку, реально заробляти в інтернеті за місяць?
Всього відповідей: 647

Статистика

Реєстрація в Google Adsense

Реєстрація в Google Adsense

Реєстрація в Google Adsense передбачає, що у вас вже є свій сайт (якщо у вас свого сайту ще немає, вам пора задуматися про його створення, і програма Google Adsense - хороший стимул для того, щоб нарешті його створити!

Якщо у вас кілька сайтів, оберіть для реєстрації якийсь один з них, наприклад, найцікавіший і найбільше наповнений, що не має переадресувань на сторонні сторінки, забагато реклами чи попандерів. Найголовніше на цьому етапі - пройти реєстрацію (щоб модератор затвердив вас як гідного учасника програми Google Adsense).

Надалі, після успішної реєстрації ви зможете розміщувати код Google Adsense на всіх своїх сайтах, без проходження додаткової реєстрації чи перевірки цих сайтів.

Процес реєстрації досить простий.

Спочатку йдіть сюди: adsense.google.com .

Реєстрація в Google Adsense. (Офіс гугл)
Вам потрібно буде заповнити невелику анкету (заповнюйте її латинськими буквами!), ознайомитися з Правилами програми (якщо правила показуються вам англійською мовою, праворуч вгорі змініть мову на українську) і відправити інформацію на розгляд.

Важливо! При заповненні реєстраційної анкети вказуйте реальну поштову адресу. Тому що після вашої успішної реєстрації Google відправить вам на цю адресу pin-код, яким ви потім повинні будете підтвердити в обліковому записі ваше реальне місцезнаходження (надалі ви завжди можете поміняти свою адресу).

Вашу заявку затвердять або не затвердять протягом 1-2 днів.

Заздалегідь сподіваємося на вашу успішну реєстрацію в Google Adsense!

(Якщо ж вам не пощастило і вашу заявку не затвердили, не впадайте у відчай. Значить, щось ваш сайт не сподобався Google, отже, є над чим попрацювати. Але ніхто не закриває перед вами двері назавжди. У вас буде і друга спроба, і третя, якщо знадобиться. Все можливо!).

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT