Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Куди вставити блок посилань Google Adsense?

Куди вставити блок посилань Google Adsense?

В оновлених Правилах програми написано, що тепер на одну сторінку можна розміщувати не один, а цілих три блоки посилань!

Але, взагалі то, блок посилань приносить дуже мало грошей. Адже ми на ньому не заробляємо тоді, коли користувач зайшов по одному з лінку блоку посилань, а коли він на наступній сторінці вибере для себе відповідне оголошення і клацне на нього. Відсоток результативних кліків знижується в 10 і більше разів. Блок посилань дає нам в 10 разів менше доходу, ніж якщо б на його місці висіло звичайне рекламне оголошення.

Єдине місце, де блок посилань приносить більш-менш помітний дохід - це горизонтальний блок посилань в шапці сайту.

З іншого боку, від деяких учасників програми Google Adsense відомо, що блок посилань приносить відчутний дохід, коли він ставиться над меню, наче доповнюючи його, і користувач сприймає посилання Google за пункти меню (найефективніша реклама - це реклама, що ховається під контент сайту). Але на це ще треба наважитися (гроші грошима, але і про своїх відвідувачів потрібно думати, чи сподобається їм це?).

Існує і така рекомендована розмітка розміщення рекламних блоків і блоків посилань, контенту та меню на сайті - дивіться картинку нижче.

Куди вставити блок посилань Google Adsense?

Отже, найкращі місця для блоків посилань:
- горизонтальний блок в шапці сайту;
- квадратний блок над вертикальним меню.

У будь-якому випадку, коли ви будете розміщувати на своєму сайті блок посилань, ні в якому разі не ставте перед ним напис на зразок "найкращі посилання", "найкращі сайти", "клікайте тут!". Це буде вважатися порушенням правил програми Google Adsense і може спричинити за собою блокування аккаунту.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT