Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Платні опитування

Заробіток на платних опитуваннях - список сайтів

Платні опитування - список сайтівЗаробіток на заповненні анкет сайтів, які проводять платні опитування, є одним з найпростіших видів заробітку в мережі. Цей вид заробітку не вимагає від користувача ніяких вкладень, знань, умінь або зобов'язань. Необхідно мати лише власну думку. Підходить він абсолютно для будь-якого користувача мережі як вид додаткового доходу.

У чому полягає суть заробітку на сайтах платних опитувань? Ви реєструєтеся на сайтах, які проводять платні опитування. При реєстрації Ви вказуєте правдиві дані про себе, такі як: прізвище, ім'я, по батькові, діючий E - mail, адреса, ваші інтереси, доходи, хвороби, умови проживання, чим займаєтеся і т.д. Ці дані потрібні для зарахування Вас до певної цільової групи. Чим більше даних про себе Ви вкажете на сайті, що пропонує оплачувані опитування, тим більше платних анкет надалі Ви зможете отримувати. Важливо вказувати правдиві дані, оскільки надалі Вам доведеться отримувати гроші і буде прикро, якщо Ви їх не отримаєте через невірно зазначену інформацію.

Через деякий час після реєстрації, на поштову скриньку, яку Ви вказали, повинні почати надходити листи з посиланнями на платні опитування. Перейшовши за посиланням, Ви потрапляєте на анкету з питаннями. Зазвичай, для заповнення анкети виділяється певний проміжок часу. У залежності від часу, витраченого на відповіді, встановлюється і ціна анкети. Після відповідей на запитання, на Ваш баланс в акаунті сайту платних опитувань буде зарахована грошова премія. Коли буде накопичено необхідний мінімум для виведення, Ви зможете замовити виплату. На різних сайтах платних опитувань існують різні способи виведення коштів. Гроші можна буде отримати на рахунок мобільного телефону, гаманець Web Money, замовити поштовим переказом або іншим запропонованим Вам на сайті способом.

Деякі нюанси цього заробітку,

які полегшать початок роботи та допоможуть зорієнтуватися.
  • При реєстрації важливо вказувати правдиві дані про себе. Якщо Вас викриють у брехні, Ваш акаунт буде видалений з сайту платних опитувань. Способи виявлення неправдивої інформації різні, від контрольних питань і до прямих телефонних дзвінків.
  • Можна мати тільки один акаунт на сайті, що проводить платні опитування (винятком є ​​дозвіл сайту на мультиакаунтів). Це означає, що з однієї IP-адреси і на один поштовий ящик можна зареєструвати тільки однієї людини. Для реєстрації іншого члена Вашої родини необхідно дозвіл на сайті.
  • Заповнювати анкети оплачуваних опитувань Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Ви не зобов'язані заповнювати анкети оплачуваних опитувань, якщо Вам цього не хочеться або просто лінь.
  • Ви можете в будь-який момент відмовитися від участі в онлайн-дослідженнях і видалити свій акаунт з сайту платних опитувань.
  • Якщо Ви проживаєте у великому місті чи столиці, то ймовірність отримання анкет у Вас набагато більша, ніж у жителів невеликих міст. Маркетологів в основному цікавить думка жителів міст з великою кількістю населення.
  • Існують як вітчизняні, так і іноземні опитувальні компанії, що проводять платні опитування. На іноземних платять більше, але отримати там гроші дуже важко, а іноді й неможливо. Та й наша думка там не дуже-то й потрібна. Але народ у нас розумний, і в інтернеті можна знайти способи роботи з буржуйськими сайтами і способи отримання грошей.
  • Якщо Вам почнуть пропонувати купити базу даних з сайтами, які проводять платні опитування, то з Вас, швидше за все, просто хочуть виманити гроші. Всі списки сайтів платних опитувань, як і самі сайти платних опитувань, є в інтернеті безкоштовно, і їх не важко, і недовго знайти.

Ось в принципі і всі основні початкові знання про цей вид заробітку. Для тих, кого він зацікавив далі наведено підбірка сайтів, які проводять опитування за гроші. 

Перелік сайтів, що пропонують платні опитування

1. TNS Opros - Компанія проводить платні опитування тільки в Україні. Вартість опитування залежить від тривалості самого опитування. Мінімальна вартість пройденого опитування - 100 балів. У випадку, якщо ви не підійшли за критеріями відбору, вам нараховується 50 балів. Після реєстрації на рахунок відразу зараховуються 100 призових балів. 100 балів = 1 гривня.

Мінімальна сума до виводу - 50 гривень (5000 балів). Гроші, отримані за пройдені платні опитування, можна вивести на рахунок мобільного телефону або на гаманець WebMoney. Перекази грошей здійснюються кожен понеділок. Можлива затримка в 2-3 дні.

2. AskGFK - Проект, який проводить платні опитування в Україні. За проходження платного опитування, нараховується певна кількість балів. 100 балів = 1 гривня. Після того, як кількість балів стане рівним 3000 (30 грн.) або більше, їх можна буде перевести на рахунок свого мобільного телефону або на рахунок електронного гаманця.

3.  MOBROG - за участь в проектах пропонує від 5 до 30 ₴ за кожне коротке опитування. При накопиченні 5 US$ відкривається можливість виплати через Paypal. Багато учасників MOBROG отримують запрошення два-три рази на місяць, а через їх прикладну програму для мобільних телефонів опитування, як правило, проводяться щодня. Вибір учасників завжди відбувається випадково або на основі заданого віку, статі, освіти, професії, місця мешкання і т.д. Це залежить від критеріїв опитування.

4.  www.myiyo.com  - оплата проводиться в євро. Вартість одного платного опитування від 1 до 10 євро. Мінімум до виводу - 20 євро. Гроші можна буде отримати через систему PayPal. На сайті можна спілкуватися і знайомитися (як в соціальних мережах). За активність на проекті нараховуються бали за досвід (ХР) і лотерейні квитки. За кожну 1000 ХР балів досвіду на рахунок нараховується 1 євро. Лотерейні квитки щомісяця беруть участь у розіграші грошових призів. Про виграш буде повідомлено на електронну поштову скриньку, що була вказана при реєстрації. Ще можна запрошувати друзів. За кожного запрошеного друга нараховується 500 балів досвіду.

5. PROFIRESEARCH Компанія проводить платні опитування практично у всіх країнах світу. Винагорода за заповнену анкету може становити від 0.5 до 15 $. Перевести в готівку гроші можливо після досягнення суми 15 $ на рахунку в обліковому записі. Гроші можна отримати на рахунок мобільного телефону або на гаманець Web Money. Перераховують на протязі 20 робочих днів після замовлення виплати.

6. ABCpoll Ukraine - цей проект стартував у 2014 році і на даний момент охоплює 110 країн. Можна реєструватися особам, що старші 14 років. Вартість одного платного опитування залежить від тривалості самого опитування. Яка мінімальна сума до виводу - не вказують. Гроші можна буде вивести на рахунок мобільного телефону або отримати поштовим переказом.

7. Survey Harbor - 100 балів = 104 грн. Вивести можна на банківську картку (від 500 балів), поповнення мобільного, яндекс-гроші, вебмані, ківі (від 300 балів). Вартість платного опитування становить від 0,25 до 2 $ за кожну заповнену анкету.


8. OpinionUkraine - до участі в даному проекті запрошуються жителі України, Росії та Білорусії. Вартість одного опитування - від 12 до 15 гривень (близько 50 руб.). Виплати - на гаманець WebMoney, починаючи з 10 гривень (близько 40 руб.). Відгуки користувачів про компанію, в основному, позитивні. Останнім часом роботи кількість опитувань виросло, відповідно зростає і заробіток.

9. Экспертное мнение - оплачувальний питальник для жителів України, Росії, Білорусії та інших країн СНД. При заповненні анкети можна заробити в середньому 40 руб. (що еквівалентно 16 грн., або 0,6 долара) за проходження питальника тривалістю 20-25 хв. Анкети можна заповнювати українською мовою (є вибір). При реєстрації пропонується заповнити 8 коротких профільних анкет за винагороду 10 руб. за кожну (відповідно, заповнивши всі профільні анкети можна заробити 80 руб.).  Вивід - при досягненні 500 руб. (це близько 200 грн., або 7,5 доларів за курсом на 2017 рік). Виведення коштів здійснюється на рахунок мобільного телефону.

10. Власна думка - опитувальник для жителів України. Мінімальна сума для виведення - 300 грн. Способи виведення: поповнення рахунку мобільного телефону.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT