Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Що потрібно для майнінгу (2017)

Що потрібно для майнінгу (2017). Ферма на відеокартах

У статті описано, що потрібно для майнінгу (на 2017 рік), а також посилання на детальне налаштування.

Природно, потрібно визначиться який майнінг вам потрібен, існує 3 види:

1. Майнінг на своєму обладнанні (вимагає витрати на залізо, на електроенергію, деякі знання, моніторингу, прохолоду).
2. Хмарний майнінг (потребує витрат на оренду потужностей).

Тут мова піде про майнінг першого виду - це майнінг на своєму обладнанні. Отже, що потрібно для майнінгу криптовалюти?

Природно своє обладнання, тут є поділ на 2 види:

1. Майнінг на відео картах.
2. Майнінг з допомогою асіків. 

Другий варіант менш вигідний з різних причин. Ми почнемо з майнінгу на відеокартах. Тепер потрібно визначитися, що ви хочете, майнити на своєму компі чи збирати ферму. Ми розглянемо збір ферми.

Що потрібно для ферми майнінгу — ферма це в принципі той же комп'ютер, тільки має більше кількість відео карт, від двох і вище, і для неї роблять спеціальний корпус, який можна зробити своїми руками і тут нам треба визначиться з комплектуючими і залізом.

Для початку вам потрібно визначитися в головному — скільки потрібно відеокарт для майнінгу, чим більше і чим потужніші відео карти, тим більше заробітку в місяць, і природно більше потужності — і разом з цим більше витрат на електроенергію — так що тут треба знайти оптимальний варіант.

Які відеокарти потрібні для майнінгу — в 2017 році рекомендують кілька оптимальних варіантів, якщо від Nvidia - то gtx 1060, 1070 (на крайній випадок 1080 ti), якщо брати рішення від AMD radeon - то rx 570, 580, 470, 480.

Навіщо потрібні відеокарти при майнингу? — Вони виконують основну обчислювальну роль на популярних алгоритмах.

Яка материнська плата потрібна для майнінгу — це залежить від того, скільки ви вирішили поставити відеокарт. Найоптимальніше рішення - це під 4 відеокарти, тут буває менше проблем і глюків, можна більше і 5, і 6, і навіть 7, але тут можна зіткнуться з труднощами при виборі материнської плати, треба звертати увагу на кількість PCI express слотів, саме «PCI express» можна і x1, і x16, далі підбирати рейзери для них, скільки відео карт, стільки і рейзерів. Рейзери - це наче подовжувачі від материнської плати до відео карт, щоб все було зручно розташоване. 

Часто запитують, скільки відеопам'яті потрібно для майнінгу? Для майнінгу будь-якої валюти, крім ефіру, можна будь-яку кількість, але з вище перерахованих карток, на ефірі в цьому році треба мінімум 3 гігабайти відео пам'яті. 

Далі:

Який процесор потрібен для майнінгу? Підійде будь-який 2х ядерний найдешевший процесор, той же celeron, головне щоб він підходив з сокету до вашої материнської плати, куллер для нього краще брати боксовский, тобто рідної, так як вони надійніші. 

Скільки потрібно оперативної пам'яті для майнінгу? 4х Гб достатньо для комфортного майнінгу, швидкість шини і частота не важливі, так само не важливо одна ця планка, чи дві. А так, звісно, можна і більше. 

Який жорсткий диск і скільки пам'яті потрібно для майнінгу? Підійде і звичайний HDD але краще звичайно SSD. Чому? По-перше, буде швидше завантаження і перезавантаження комп'ютера, буде споживати менше енергії, за ціною, якщо брати 60 Гб, то коштує так само, як 500 Гб звичайний, але нам 60 Гб достатньо з вершком для майнінгу.

Який блок живлення потрібен для майнінгу? — це питання теж важливе, так як від блоку залежить стабільність роботи відеокарт і їх технічна безпека, блок треба брати мінімум з сертифікатом 80+ bronze і вище. Так, щоб весь струм був в одній дванадцяти вольтовій лінії, чим більше ампер, тим краще (12v1). Потужність блоку, який вам потрібен, залежить від типу і кількості відео карт. Наприклад, для 4х відео карт rx 570 або 470 потрібен блок або на 1000 watt з сертифікатом бронза, або на 850, але з сертифікатом голд.

Для майнінгу потрібен інтернет! Природно, для роботи з мережею алгоритму. Яка швидкість інтернету потрібна для майнінгу? Досить 2—3 mb/s і потрібно, щоб був маленький пінг. Так само можливий майнінг через 3g / 4g модем, якщо мережа добре ловить.

І залишається зібрати корпус, перед налаштуванням. Корпус робиться найпростіший - з дерев'яних рейок, все просто.

Які програми потрібні для майнінгу? Програмне забезпечення - це важливий момент. Для початку краще всім збирати ферми саме на Windows 7 x64, особливо, якщо у вас фреми до 5 відео карт, з нею менше всього проблем, і саме 64 бітну версію. Так само знадобляться драйвери на відео карту, що в принципі стандарт, так само програма для розгону і управління відео картою, поки що рекомендовано MSI affterburner. Також, якщо у вас ферма чисто для майнінгу, то вам потрібно управляти нею з іншого компа, ноутбука або телефона - через інтернет, для цього добре підійде програма TeamViever. І сам майнер, який потрібно налаштувати під майнінг (детальніше як налаштувати майнер за посилання — Як почати майнінг новачкові). Зауважте, на відео картах майнятся альткоїни, і це дуже вигідно, але якщо ви хочете майнити біткоїни, то почитайте - Як Майнити биткоїни 2017. 

Так само потрібно обов'язково зареєструватися на біржах, де будете зберігати намайнені монети:

Exmo — хороша біржа, з валют топові це BTC і Ефір, є українська мова.
Hitbtc — багато валют, але англійською
Cryptotopia — всі валюти, але важкувата.

У принцепи все. А ті хто майнить на компі питають — який комп'ютер потрібен для майнінгу? Все теж саме, просто відеокарт 1 або 2, і все в корпусі. Те, що відео карти в корпусі - мінус, вони сильніше нагріваються, що погано для майнінгу і обладнання. Також, якщо ви збираєтеся грати в гру на своєму ПК, то майнер треба відключати.

Тепер коротко про майнінг з допомогою асіків. Вважається, що це не рентабельно. Якщо розглянути ті асіки, які доступні нам, і прорахувати витрати, то виходить, що після окупності іони починають приносити копійки, а якщо ще світло врахувати то це взагалі багато. Тут треба помайнити півроку і зуміти його вигідно продати, тоді буде вигода. Звичайно, якщо у вас безкоштовна електрика, то сенс є, але хороші асік майнери дуже дорогі. Детальніше про ASIC майнінг стаття скоро. З допомогою асіків майнять bitcoin, dash і багато інших валют. Що потрібно для майнінг биткоїнів — це або асіки, чи хмарний майнінг, що набагато простіше детальніше нижче.


Тепер розповімо вам про хмарний майнінг. Тут треба всього лиш орендувати потужність за певну суму, і кілька налаштувань — плюси і мінуси:

+Не треба закуповувати обладнання;
+Не треба платити за електрику;
+Не потрібна складне налаштування та складання обладнання, все робиться через сайт;
+Не нагріває ваше приміщення, як від відеокарт;
+Не ламається;
+якщо купувати sha-256 (bitcoin), то потужності купуються безстроково (назавжди).

Тепер мінуси:

-ігри, як на відео карті, не пограєш
-не можна перепродати, якщо набридне майнінг

Загалом, хмарний майнінг хороша річ для тих, хто мало розуміється в комп'ютерах. Плюс мало клопотів, і будете спати спокійніше. Орендувати потужність по грошах виходить теж саме, що купити обладнання, тільки ви не платите за світло і не возитеся з нею. За допомогою хмарного майнінгу можна майнити ефір, біткоїн, даш, зкаш і багато іншого. Головне знайти хороші сервіси. Докладніше про налаштування і хороших сервісах і як почати за посиланням — Надійний хмарний майнінг в 2017.


Відповіді на популярні питання.

Питання: навіщо потрібен майнінг?

Відповідь: він потрібен, щоб заробити гроші. Навіщо його придумали - для проведення безпечних і анонімних транзакцій.


Питання: чи потрібен sli для майнінгу?

Відповідь: абсолютно не потрібен, так само як і Cross Fire.


Питання: Для чого потрібен емулятор монітора в майнингу?

Відповідь: якщо у вас майнінг комп або ферма чисто для майнінгу, і до неї не підключений монітор, треба ставити емулятор - для того, щоб коли ви керували нею через інтернет була нормальна роздільна здатність, для зручності; якщо емулятора чи монітора не буде, то роздільна здатність буде 640х480.


Питання: Які потужності потрібні для майнінгу?

Відповідь: чим більше, тим краще. А так, наприклад, якщо брати ефір, щоб відчути хоч трохи заробіток, потрібно мінімум 10 mh/s.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT