Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Заробіток на продажі фотографій

Сьогодні практично всі фотографують та знімають відео мало не щодня. Для декого робити фотознімки - просто захоплення. Багато людей займаються фотографією професійно, використовуючи свою відеокамеру або фотоапарат як один з основних джерел доходу. Чимало аматорів і професійних фотографів продають свої роботи на спеціальних сайтах - фотобанках. Про ці сайти піде мова далі - їх порівняльний аналіз з точки зору виплати комісійних, а також огляд вимог до фотографій.


Які робити фото для продажу на біржі фотографій

Немає жодних обмежень, ви можете продавати будь-які фотографії, але краще викладати фото найбільш тематик, на які більший попит.

Краще продаються фото на такі теми:
 • бізнес
 • люди
 • спорт
 • здоров'я
 • предмети

Погано продаються фото таких тем як:
 • кішки
 • собаки
 • квіти
 • ліс
 • природа


Сайти, де можна продати свої фотографії - найпопулярніші фотобанкиShutterstock - лідер з точки зору виплати Фотографам.
Для багатьох фотографів цей сайт є джерелом прибутку до 50-80 % від усього їх доходу з продажу фотографій. З кожної завантаженої Вашої фотографії Вам виплачується $ 0.25. Якщо Ваш дохід перевищить $ 500, то виплати з кожної фотографії складатимуть вже $ 0.30. Неважко підрахувати, що якщо щомісяця завантажувати 2000 фотографій, то Ваш дохід буде становити $ 500 на місяць.

Мінімальні вимоги до завантажуваних фотографій на Shutterstock - 4MP (4 мегапікселів), тому Вам необхідна камера принаймні з роздільною здатністю 5 MP. Реєстрація на Shutterstock проста. Після заповнення анкети Вас попросять завантажити Ваш документ, що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення). Потім Вам необхідно надати перші 10 фоторобіт для оцінки на Shutterstock's. Якщо Ваші фотознімки задовольняють всім заявленим вимогам, то Ви проходите випробування. Якщо ні, вам знадобиться чекати цілий місяць щоб надати нові роботи.

Кількість завантажуваних фотознімків на Shutterstock необмежена.

Виплати на Shutterstock здійснюються автоматично кожен місяць через Pay Pal, а також через Money Bookers, що є незаперечною перевагою для користувачів з України та країн СНД . Мінімальна сума виплати через Pay Pal і Money Bookers становить $ 70. При бажанні можна замовити виплати через Money Order, в цьому випадку сума мінімальних виплат становитиме $ 300.

2. iStockphoto

Учасники iStock - частина міжнародного співтовариства художників, що створюють величезну базу даних творів, поширюваних на умовах разової оплати.

Щоб стати членом цього співтовариства, потрібно небагато: творча жилка, гарне художнє почуття і бажання поділитися своїми роботами з іншими учасниками iStockphoto.

iStock приймає високоякісні фотографії, Flash - ролики, векторні ілюстрації та відеокліпи. Для покупки матеріалів на iStock використовуються так звані "кредити". Ціна кожного файлу в кредитах визначається залежно від його якості та розміру (наприклад, розміру цифрової фотографії в пікселях).

Автори отримують гонорар з кожного кредиту, сплаченого за скачування їх файлів. Ексклюзивні художники iStock, а також автори, розмістивши багато робіт, отримують вищі гонорари.

Кожна продаж в середньому приносить $ 0.5. Небагато, скажете ви? Але якщо врахувати, що кількість продажів обчислюється сотнями і тисячами, виходять дуже непогані гроші. Подивіться, скільки в середньому заробляють нижче представлені фото:

Lago Massaciuccoli - Tuscany, Italy
Завантажень: 615 - загальна кількість продажу
Прибуток з фото: $ 307,5
Дата завантаження: 2006-05-14
Опис від фотографа: Lago Massaciuccoli - Tuscany. Italy
Середній дохід на місяць: $ 14,64Завантажень: 6648 - загальна кількість продажів
Прибуток з фото: $ 3324
Дата завантаження: 2006-10-11
Середній дохід на місяць: $ 207,75Виплати на iStock здійснюються автоматично кожен місяць через Money Bookers. Мінімальна сума виплат становить $ 100.


Мінімальна вимога до фотографій на iStock - 2MP (2 млн пікселів), тому Вам необхідна камера принаймні з роздільною здатністю 3MP. Вас попросять представляти перші 3 фото зразка для оцінки istock's. Обмеження щодо завантаження фотографій становить 15-20 на тиждень, але ця межа може бути збільшена у міру збільшення Вашої популярності на iStock.

Уважно читайте правила і рекомендації щодо завантаження фотографій перед реєстрацією. Після заповнення анкетних даних Вас попросять відповісти на невеликий тест, відповіді на який Ви знайдете в пропонованому навчальному курсі.


3. Big Stock Photo

Big Stock Photo добре відомий фотографам всього світу. Дохід з кожної проданої фотографії тут становить від $ 0.50 - $ 1 залежно від розміру фотографії.

Big Stock Photo пред'являє найнижчі вимоги до фотографій. Мінімальна вимога до фотографій на Big Stock Photo - 1MP (1 мегапіксель), тому Вам буде достатньо мати фотоапарат з роздільною здатністю 1MP. Для того, щоб почати працювати на Big Stock Photo, Вам достатньо зареєструватися, відповісти на невеликий тест і можна відразу ж приступити до завантаження фотографій.

Зображення повинні бути як мінімум 800 пікселів у висоту або ширину, але більші фото продаються краще.

Чим більше, тим краще. Середній розмір фото - 2400 пікселів на найдовшій стороні; приймаються фотографії розміром до 25 мегабайт. Фотографії більшого розміру (4000 пікселів і вище) продаються дорожче.

Є обмеження по завантаженню фотографій на період розгляду і схвалення Ваших робіт і воно становить 20 фото. У міру збільшення Вашої популярності на Big Stock Photo Вам буде дозволено завантажувати до 60 фотографій.

4. Fotolia

Fotolia дозволяє отримувати до 33% прибутку з продажу кожної фотографії. Якщо рівень Ваших продажів зростає, то відсоток виплати за Ваші фотографії може бути збільшений до 41%. Також відсоток виплат може бути збільшений, якщо Ваше фото є ексклюзивним на Fotolia.

Мінімальна вимога до фотографій на Fotolia - 2MP (2 мегапікселів).

Формати фото, підтримуваних Fotolia:
 • Вектори в AI або EPS форматі
 • Фотографії та ілюстрації в JPEG форматі (мінімум 1600 x 2400 пікселів)
 • Відео повинні бути в asf, avi, flv, h264, mov, mpeg, mpegts, або mpeg video
 • Кодеки: flv, dvvideo, h264, mjpeg, mpeg1video, mpeg2video, mpeg4, rpza, svq1, vp6f, wmv2 і wmv3
 • Панорамні зображення повинні мати ratio між 0.26 і 0.5 (висота / глибина).
Файли повинні бути менше 30 MB.

Ви завантажуєте Ваше фото, і адміністрація Fotolia вирішує, публікувати Вашу роботу чи ні. Обмежень за кількістю завантажуваних фотографій немає. На Fotolia мінімальне час розгляду і схвалення фотографій перед публікацією і становить від 1-ого до 3-х днів.

Виплати на Fotolia здійснюються через Pay Pal і Moneybookers.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT