Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Тестування сайтів

Як заробляти на тестуванні сайтів — робота асесором

Як заробити на тестуванні сайтів

Заробіток на тестуванні сайтів — це ще один спосіб заробляти в інтернеті, якому не потрібно довго вчитися, вивчати велику кількість додаткової інформації або вкладати для початку заробітку свої гроші.
Як заробляти на тестуванні сайтів — робота асесором
Щоб організувати дохід, необхідно просто зареєструватися на ресурсі, що надає можливість заробляти таким способом і безпосередньо приступати до роботи. На яких сайтах можна заробляти таким способом, а також чому варто спробувати цей вид заробітку і в чому його суть, розглянемо в цій статті.

Навіщо потрібно тестування сайтів

Для виконавців, зрозуміло — це фінансовий дохід, для замовників (власників тестованих сайтів) – перевірка юзабільності (тобто, зручності використання проекту його цільовою аудиторією), яка має пряму практичну користь. Поліпшення юзабіліті призводить до збільшення конверсії і, як наслідок — прибутків.

Як почати заробляти асесором

Користувачам, що бажають отримувати гроші за тестування сайтів, необхідно зареєструватися на ресурсі – посереднику між виконавцями і роботодавцями, завантажити спеціальний софт для роботи або встановити розширення для браузера. Працівників даної сфери називають асесорами.

Після стандартної реєстрації та активації акаунту асесора починають приходити завдання, за виконання яких він буде отримувати гроші. Оплата проводиться тільки після того, як замовник перевірить звіт.

Як виконуються завдання з тестування сайтів

Як правило, весь хід поетапного виконання завдання, а також відомості про дані, які необхідно надати у звіті, прописуються в технічному завданні. Найчастіше в звіті необхідно надати детально заповнену анкету про свої дії та їх результати на сайті, а також відеозвіт виконаної роботи (ви записуєте екран під час роботи з вказаним сайтом. Відеозапис здійснюєтєте програмою, яку потрібно встановити від сайту-посередника).

До роботи необхідно підходити відповідально, оскільки на подібних проектах жорстка модерація, рейтингова система, від якої безпосередньо залежить заробіток асесора. Для такого виду заробітку необхідно буде встановити і освоїти роботу в спеціальних програмах, наприклад, для запису відеозвітів. Навчання і принцип роботи подібного софта досить простий, тому тут не повинно виникнути труднощів.

Чому варто заробляти на тестуванні сайтів

  • У ролі асесора може спробувати себе абсолютно будь-який інтернет-користувач;
  • Тут не потрібно постійно шукати нові завдання. Система підбирає виконавців за даними профільної анкети (враховуються стать, вік виконавця, його інтереси, захоплення та професійні навички) і сама надсилає запрошення для виконання роботи;
  • Працювати можна годину або дві на день, час вибирає сам виконавець.

Недоліки такої роботи

Мінус в тому, що завдання приходять не так часто, як би хотілося. На деяких проектах можна отримувати лише 2-3 завдання на тиждень, а в більшості програм (найчастіше при роботі через браузерні додатки, вони найбільш популярні серед простих користувачів) виплати виводяться на телефон.


Де можна заробляти на тестуванні сайтів

АѕkUѕегѕ — популярний і перевірений багатьма користувачами ресурс. Хоча проект досить молодий, але вже встиг завоювати довіру користувачів, причому як виконавців, так і рекламодавців.

Активно працює технічна підтримка. Після проходження нескладної реєстрації, користувацька анкета відправляється на ручну модерацію, тому всі дані повинні бути заповнені коректно. Все це не займе багато часу, після вирішення організаційних питань відразу починають надходити запрошення на виконання завдань.

Також тут існує реферальная програма — беручи участь у ній, можна отримувати 3% від заробленої суми за виконані завдання запрошеним рефералом або за внесення грошей замовником usability тестування.

Доступні способи виведення коштів:
- Яндекс Гаманець;
- Банківська картка Visa або Mastercard (від 1500 рублів);
- Номер телефону (для операторів Мегафон, Білайн, МТС);
- WebMoney;
Мінімально доступна для виведення сума 500 рублів.


Usertesting – американський проект, в роботі якого можуть брати участь і наші інтернет-користувачі. Якщо навіть асесор не професійно володіє іноземною мовою, заробляти на цьому ресурсі все одно можна, використовуючи автоматичний браузерний перекладач. Але будуть і обмеження – завдання, де звіт необхідно озвучувати своїм голосом, навряд чи підійдуть для таких виконавців, адже висловлюватися потрібно також англійською мовою.

Зароблені гроші асесори отримують на електронний гаманець PayPal. На сайті існує обмеження за віком – тільки з 18 років. Крім комп'ютера, виконувати роботу можна і з мобільних гаджетів, тоді буде доступно більше завдань для роботи.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT