Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Найкращим заробітком в інтернеті вважаєте:
Всього відповідей: 315

Статистика

Хмарний майнінг

Надійний хмарний майнінг криптовалюти, як почати - огляд

Огляд хмарного майнінгу в 2017, який почав набирати популярності і приносити хороший дохід.

Чому почав набирати популярності? Тому що комплектуючі для звичайного майнінгу стали необгрунтовано дорогими і їх стало дуже важко знайти.

Хмарний майнінг заробіток — який дохід і окупність

Дохід є, все залежить від того скільки ви вклали. Окупність приблизно від 5 — 7 місяців, це якщо ви знімаєте гроші, але їх треба ставити на реінвестування - тоді через 3 місяці окупність буде набагато швидше.

Хмарний майнінг криптовалюти чи своя ферма? Які плюси і мінуси в порівнянні зі своїм обладнанням, якщо вкладення рівнозначні.

Плюси:
+Не треба шукати, де купити обладнання.
+Не треба налаштовувати і збирати ферму.
+Не треба стежити за нею.
+Легко придбати.
+Якщо ферма в квартирі, то з хмарою не буде спеки і шуму в квартирі.
+Ні чого не ламається, не зависає.
+Ви спите спокійно.

Але як ви знаєте не буває нічого ідеального, є і мінуси.
-Не пограєте в ігри (тобто, якщо ви купили потужну карту, щоб майнити, на ній можна пограти, а тут ні).
-Якщо ви захочете кинути цей майнінг, з хмарою так не вийде, оскільки ви купуєте потужність на певний термін, а обладнання можна продати.

Як бачимо, плюсів більше, ніж мінусів, але знову ж, 2й мінус - не завжди мінус, якщо майнінг «загнеться» ви не продасте своє обладнання, бо на ринку буде великий надлишок.

Загалом, якщо не хочете паритися з налаштуванням, моніторингом, купівлею і підбором комплектуючих, обслуговуванням своєї ферми - то хмарний майнінг для вас!

Багато хто не розуміють, як працює хмарний майнінг. Все просто, ви купуєте потужність, тобто хешрейт алгоритму, який ви обрали. На сьогодні популярний алгоритми хмарного майнінгу - це біткоїн (sha-256), Тире (x11), ефіріум ETH (dagger hashimoto), zcash (equihash), scrypt (догикоины), ltc та інші.

А тепер головне, надійний хмарний майнінг - як почати? Для початку нам треба вибрати сайт і сервіс хмарного майнінгу, яких дуже багато.

Наводимо надійні сайти хмарного майнінгу, які сплачують:

1. hashflare — вважається кращим сервісом хмарного майнінгу - є Bitcoin, ETH, zcash, scrypt, x11 dash. Платить - перевірено, є реінвестування. Мінімум оренди на 1 рік, що добре, бо на інших буває 2 роки.

2. Genesis-Mining  — реальний перевірений хмарний майнінг, працює з біткоїном, ефіром і монеро.

Є ще сайти і сервіси хмарного майнінгу mining, але вони гірші і англомовні.

Далі опишемо, як почати майнити на хмарному майнінгу від hashflare. Відгуки про нього хороші, оскільки це перевірений хмарний майнінг, який платить.

Як заробити на хмарному майнінгу hashflare?

Для початку увійдіть на hashflare. Введіть свій е-мейл, оберіть свою країну, пароль, дату народження - зареєструйтеся. На пошту прийде лист - підтвердіть свій е-мейл.

Після реєстрації треба вибрати алгоритм, за яким будете майнити. Зараз набагато вигідніше купувати потужності SHA-256 - це той же біткоїн, так як вони купуються безстроково, принцип покупки такий же, як ефіру, як описано нижче.

Далі вам треба купити потужність на hashflare вибираємо швидкість, і буде показана ціна, ви купуєте швидкість на рік, і це вигідно.

Тиснете "Далі" і обираєте спосіб оплати. Можна оплатити біткоїном, можна кредитною карткою, і банківським переказом, Webmoney і paayer. Загалом, найбільш зручні системи. Оплатили - все, майнінг hashflare пішов.

Потім ви обираєте 2 режими - або виплати, або реінвестувати. Вирішувати, звичайно, вам, але краще реінвестувати якусь частку перші пів року, а потім вже знімати.


Багато задають питання - чи вигідний хмарний майнінг, скільки заробляють на хмарному майнінгу, і який сьогодні заробіток? Порівняно з простим. Відповідь: купивши хешрейт, наприклад, ефіру, приміром 60мх/с, по грошах виходить теж саме, що ціна 2х топових відеокарт, блоку, материнської плати, рейзерів і так далі, але в хмарному майнінгу ви не платите за світло, нічого не налаштовуєте, не паритеся з приводу спеки та шуму, і можете реінвестувати маленькі суми, що дуже зручно - от і вся суть хмарного майнінгу. Тепер ви знаєте, як заробляти на hashflare.

Відповіді і питання про хмарний майнинг

Питання: Хмарний майнінг обман чи ні?

Відповідь: Якщо обирати перевіренф сервіси хмарного майнінгу, приклад яких вказано в цій статті, то все ок, не обман.


Питання: Чи вигідний хмарний майнінг в 2017?

Відповідь: Вигідний, так як зараз дуже важко знайти ті самі топові відео карти для майнінгу, а якщо знайдеш, то за позахмарними цінами.


Питання: Який найбільш надійний хмарний майнінг?

Відповідь: Як написано в статті, hashflare. Але як ви розумієте всюди є свої ризики.


Питання: Яка вигода творцям цього хмарного майнінгу? Якщо вони можуть майнити на себе.

Відповідь: Ви сплачуєте майнінг на рік, ось їх вигода, ці кошти вони теж інвестують, і отримують прибуток, так само як і ви.


Питання: Який заробіток на хмарному майнінгу?

Відповідь: Дивлячись, скільки вкладено грошей, чим більше вкладено - тим більший заробіток.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT