Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Скільки, на Вашу думку, реально заробляти в інтернеті за місяць?
Всього відповідей: 658

Статистика

Як заробити фрілансером

Заробляти в інтернеті можна різними способами, зараз ми розберемо як заробити фрілансером.

Фріланс - робота в інтернеті, без укладання договору. Як правило, робота фрілансера (людини, яка надає послуги фрілансу) обмежується певним переліком робіт.

Фрілансер отримує гроші за виконання замовлень, яких він може брати не обмежену кількість. За рахунок цього на фрілансі можна заробляти хороші гроші.

Як заробити фрілансером

Заробіток на фрілансі: плюси і мінуси фрілансу

Переваги віддаленої роботи перед звичайною

  1. Гнучкий робочий графік, який ви складаєте собі самостійно. Можна вибирати: скільки днів в тиждень будете працювати, а скільки відпочивати. Можна вранці вставати в комфортний для вас час і закінчувати роботу, коли ви вважаєте за потрібне. Ви самі собі начальник.
  2. Фріланс, в своїй більшості своїй, це робота на дому віддалено через інтернет. Немає необхідності по декілька годин в день витрачати на поїздку в громадському транспорті та проводити час з малоприємними вам людьми з колективу (або терпіти причіпки керівника). Працюючи вдома, ви знаходитесь у більш комфортній обстановці і людей, з якими співпрацювати, вибираєте самі. Також можна проводити більше часу зі своєю сім'єю. 
  3. Місце проживання не відіграє важливої ролі. На звичайній роботі ваш оклад залежить не тільки від вашої спеціальності, а й від того, де ви живете: у великому місті чи маленькому містечку. Різниця в грошах може бути дуже відчутною. Чого не скажеш про фріланс. Головне — якісно і в терміни виконувати взяті замовлення, а звідки ви це неважливо.
  4. Необмежений рівень доходу. Ваш заробіток залежить від обсягу виконаної роботи та її якості. Також можна співпрацювати одночасно з кількома замовниками, що теж збільшить кількість грошей, що надходять.
  5. Можливість роботи не тільки з вітчизняними роботодавцями, але і з іноземними клієнтами. Оплата за завдання у них йде набагато вище. В даному випадку необхідно знання англійської мови.

Мінуси фрілансу

Як і в кожній сфері, в роботі на себе через інтернет є свої недоліки:
  1. Ви самі собі повинні шукати замовлення (на спеціальних біржах) і конкурувати за них з іншими виконавцями.
  2. У вас можуть траплятися простої в роботі (що у свою чергу позначиться на заробітку), особливо поки ви початківець фрілансер. Вам все ж знадобиться час, щоб звикнути до нового виду діяльності.
  3. Потрібно виробити залізну дисципліну і не піддаватися лінощам. Те, що ви стаєте самі собі начальником, не тільки перевага, але й небезпеку. Адже вас більше ніхто не буде контролювати і стимулювати до роботи, а значить легко можна розслабитися і втратити продуктивність.
  4. Ще один пункт, який може бути не тільки плюсом, але і мінусом для фрілансера – те, що робота на дому. Не завжди можна зробити так, щоб вас ніхто не турбував і не відволікав. Крім того, можна загрузнути в домашніх справах і на виконання завдань замовників у вас не буде вистачати часу.
  5. Є ризик того, що вашу роботу не оплатять. Як і скрізь люди бувають різні, і замовники на біржах фрілансу не виняток. Від цього ніхто не застрахований.
  6. Більше не доведеться сподіватися на допомогу колег і соціальні гарантії.

Як краще почати і що потрібно робити?

Само собою, щоб заробляти фрілансером необхідні деякі навички.

Наприклад, володіння мовами, письменницькі здібності, вміння програмувати, фотографувати, і так далі ...

Звідси випливають і найпоширеніші вакансії на біржі фрілансерів:
  • програмісти
  • фотографи
  • дизайнери
  • перекладачі
  • копірайтери
  • журналісти
  • оптимізатори
Це ті люди, які постійно затребувані на біржі, але є й інші.

На біржах фріланса є робота і для людей без особливих навичок, наприклад, щоб залишати осмислені коментарі на форумі, а й платять за це набагато менші гроші .

Якщо у вас є якісь вміння і здібності, наприклад, до програмування, нехай навіть мало знань у цій сфері, ви зможете брати прості замовлення і заробляти на них. З часом здібності розвинуться і для вас відкриються більш складні і високооплачувані завдання.

Щоб дійсно заробляти на фрілансі, потрібно витрачати на це достатня кількість часу, а так само добре виконувати доручення. Рейтинг для фрілансера і кількість виконаних замовлень - запорука успіху. Чим вище ваш рейтинг, тим охочіше замовник вибере вас для виконання свого доручення, і тим більше він готовий віддати за це грошей.

Заробіток на дому приваблює багатьох, але не всі правильно до цього підходять. Насамперед фріланс це робота, тому викладайтесь по повній, вчіться тому чого не вмієте, це окупиться.

Як стати фрілансером, план дій

  • Для роботи знадобиться комфортне робоче місце, зручне крісло, комп'ютер, і, звичайно, інтернет. Вас не ніщо не повинно відволікати. Фріланс це творча діяльність, тут потрібен хороший настрій.
  • Виберіть категорію в якій ви хотіли б працювати. Розцінюйте свої сили грамотно, віддайте перевагу тій області, в якій більше розвинені.
  • Зареєструйтеся на біржі, наприклад, Weblancer.net , який вважається оптимальним для новачків.
  • Створення портфоліо - це дуже важливий крок для початківця фрілансера. Портфоліо демонструє ваші навички, ваш професійний рівень, не варто зволікати з його заповненням. Можете подивитися портфоліо колег.
Через пару місяців роботи ви наберетеся досвіду і набудете впевненості у собі. Фрілансинг вимагає повної самовіддачі і постійного навчання. Читайте уроки в тій області, по якій збираєтеся виконувати фріланс оголошення (завдання). Постійно вдосконалюйте свої навички.
 

Біржі фрілансу для новачків

Work-zilla – сайт, на якому можна спробувати свої сили у фрілансингу. Якщо ви тільки початківець і не знаєте в якій сфері працювати, можете брати завдання з розділу «Проста допомога». Там можна знайти легкі замовлення. Наприклад: придумати назву сайту, написати коментар, знайти яку-небудь інформацію, тощо.

Kwork – фріланс біржа, де всі послуги продаються за фіксованою ціною – 500 рублів. Є кілька розділів, в які ви можете додати свою пропозицію: дизайн; маркетинг і реклама; тексти та переклади; аудіо, відео; розробка та IT; інше.

Moguza – проект, де ви можете створити оголошення, що за певну плату виконаєте те-то і те-то. Наприклад, «Можу за 300 руб. обробити ваше фото» або «Можу за 100 рублів залишити позитивний відгук».

>

Популярні біржі фрілансу для віддаленої роботи

FL.ru – проект працює з 2005 року і вважається одним з кращих для роботи вдома віддалено. Дуже багато завдань різних спеціалізацій з високою оплатою. Зрозумілий зовнішній вигляд сайту. На FL.ru є така послуга: за певну суму тут можна купити професійний запис, що підвищить рівень довіри до вас замовників і відповідно збільшить ваші заробітки на біржі.

Freelancehunt.com – біржа фрілансерів, створена в 2005 році. Багато завдань, хороша оплата.

Freelance.ru – ще один авторитетний сервіс для заробітку віддалено. Різні категорії, безліч замовлень.

Зарубіжні фріланс сайти

Freelancer.com – найбільша у світі біржа віддаленої роботи. Роботодавці та виконавці тут приблизно з 250 країн. В налаштуваннях сайту є можливість обрати українську мову, але для успішної роботи необхідно знання англійської. Оплата замовлень значно вища, ніж на вітчизняних аналогах.

Upwork.com – ще одна велика міжнародна біржа праці для фрілансерів. Більше підходить для досвідчених фахівців.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT