Як заробити в інтернеті

Наше опитування

Скільки, на Вашу думку, реально заробляти в інтернеті за місяць?
Всього відповідей: 647

Статистика

Як заробити в інтернеті за допомогою смартфона

Як заробити в інтернеті за допомогою смартфона

Заробіток в інтернеті на смартфоні

Заробіток в інтернеті на смартфоніСучасній молоді не обов'язково жертвувати навчанням для заробітку на кишенькові витрати. Існує багато методів, які дозволяють збільшити свій додатковий або основний дохід. Один з них – це заробіток в інтернеті за допомогою свого телефону на сучасних платформах. Реалії такі, що більша частина гаджетів не використовуються своїми користувачами на повну потужність, а для заробітку з допомогою телефону не потребує ніяких вкладень.

Опис методів заробітку на мобільному телефоні

В інтернеті є майданчики, які платять за використання вашого телефону, а точніше — його можливостей. Такі майданчики оплачують прості дії у вигляді встановлення та тестування нової програми, гри. Щодня з'являються сотні програм і додатків, які потребують кінцевовому прогоні і тестуванні користувачем.

Для їх рекламування існують окремі біржі, які є посередниками між творцем додатка і його майбутнім користувачем; або людиною з потужним залізом, яка готова перевірити здатність свого смартфона, планшета.

Власники таких майданчиків, після отримання такого додатка на тестування або скачування, публікують завдання на сторінках ресурсу, щоб користувачі змогли братися за виконання завдання. Після того, як користувач виконає умови замовлення, замовник отримує звіт про роботу програми і бонусні відгуки. Майданчик отримує відсоток від угоди, виконавець обумовлену суму винагороди за свою працю, а замовник — важливі для нього відомості.

Щоб заробляти подібним методом через смартфон, потрібно мати пристрій з операційною системою Windows Phone або Android. Крім того, не варто забувати і про iPhone, програми якого при тестуванні оцінюються в рази дорожче. Важливо, щоб версія iPhone була не нижче четвертої.

Головною вимогою цього легкого методу видобутку грошей є гаджет з останньою прошивкою. Це необхідно для коректної роботи софту.

Варіанти завдань і способи заробітку з телефону

Майданчики надають такі варіанти завдань:
  • Установка і тестування програми;
  • Перегляд реклами перед дзвінком і під час розблокування гаджета;
  • Перегляд відео на різних каналах youtube і в соціальних мережах;
  • Встановлення ігор і тестування їх можливостей.
Кожне завдання має свої вимоги, які потрібно виконати, щоб отримати обіцяну винагороду. Нічого не роблячи, заробити не вийде. Завдання для виконання потрібно буде шукати самому. На таких майданчиках завдань для гаджетів користувачів дуже багато, і сидіти в очікуванні високооплачуваного завдання буде нерозумним рішенням.

Потрібно буде моніторити і встигати брати до виконання дорогі завдання. Також є такі майданчики, які викладають завдання у визначений час, головне, не пройти повз. Можливо, вийде зрубати великий куш.

Один майданчик надає до 5 завдань щоденно, відповідно, чим у більше таких сервісів Ви зареєструєтеся, тим вищим буде Ваш прибуток. Математика проста — проходьте реєстрацію на 5-10 сервісах, і завдання збільшуються з кількістю майданчиків. Тут головне — бажання, азарт і багато вільного часу.

Плата за такі завдання скрізь різна, але відмінності невеликі, суми коливаються від 3 до 20 рублів за одне виконане завдання. За скромними підрахунками, протягом однієї години можна заробляти до 150 рублів.

Добираючи завдання для смартфона слід звертати увагу на наступні речі:
  • Установка;
  • Тестування;
  • Написання відгуку.
Завдання з такими вимогами оплачуються набагато вище. Зароблені гроші можна виводити на електронні гаманці, які доступні на платформі завдань. Також практикується виведення на мобільний рахунок.

Сайти для заробітку грошей на смартфонах

CashPump  – реєстрація безкоштовна і одноразова. Основний заробіток базується на встановленні ігор і програм. Використовують PTS=$0,01. На момент написання статті можна вивести будь-яку суму. Комісія при виведенні коштів на Яндекс Гроші становить 0,5%, але не менше 1 коп., WebMoney – 0,8%, але не менше 1 коп. на Мобільні номери, комісія стягується тільки для номерів телефонів, що знаходяться на території України і становить 1%, але не менше 1 грн.  Сам сервіс CashPump ніякої комісії з користувачів не бере. Вивести можна в доларах, або в рублях.

FeaturePoints  – англомовний сайт. Для отримання 50 бонусних "поїнтів" введіть код - F799TZ. Для заробітку тут потрібно мати гаджет на платформі Android і Apple IOS. Заробляти поїнти  можна, відповідаючи на питальники, скачавши додатки на Андроїд та покористувавшись ним пару хвилин. $1 = 600 point. За встановлення додатка пропонують до 130 поїнтів. Вивести гроші можна через PayPal (від 3 доларів) і Steam (мінімум - 20 доларів), в опції "Країни" слід вибрати 'Worldwide' ("Весь світ").


Це лише декілька з існуючих подібних майданчиків, їх же в сотні разів більше. Не потрібно зосереджуватися тільки на пострадянському просторі, намагайтеся використовувати і закордонні сайти. Наведені сервіси були обрані лише з міркувань популярності та безпеки.

Форма входу

Пошук

Корисні сайти

Виведення біткоїнів через SWIFT